Barevná provedení spacáků a výrobků CONDOR

Spacáky

Při objednání spacího pytle máte mimo jiné možnost zvolit si jeho barvu, resp. kombinaci barev.
Spacáky jsou vyráběny v kombinaci dvou spolu ladících barev. Je třeba si ale uvědomit, jaký typ jste si vybrali. U klasických mumií nebo dekáčů je vždy celý vnější povrch v jednom odstínu, vnitřní v druhém. Ale třeba u provedení CONDOR VI. a VII. a dále CONDOR Z je v barevném odstínu vnitřku provedena i přední část spacáku (tzv. bříško). Úplně odlišné barevné schéma mají CONDORy C, u nichž jsou oba odstíny odděleny diagonálním zipem na horní části. Tady je třeba se rozmyslet (a uvést to do objenávky), jaké si budete přát rozmístění barev.
Samozřejmě nic nebrání tomu ušít celý pytel pouze v barvě jedné.
Z klasické barevné škály se vymykají pouze provedení maskáč a khaki, která jsou značně oblíbená mezi trampy, skauty a armádou. Následující tabulka ukazuje, z jakých barev je možno si vybrat. Písmeno "P" označuje jako povrchový materiál klasický polyamid, "T" znamená povrch z Tactelu, kombinace "P/T" znamená, že Tactel i polyamid mají přibižně stejný barevný odstín.

tabulka barev
 

Varianta maskáč je k dispozici pouze v polyamidu. Upozorňujeme ale na skutečnost, že každý prohlížeč i monitor (nemluvě o tiskárnách) interpretuje barvy jinak, takže Vámi zvolená barva může na spacáku vypadat poněkud odlišně. Berte tedy prosím tuto tabulku spíše jako orientační pomůcku.

Bundy

Bundy jsou vyráběny ve stejných barevných variacích jako spacáky

Doplňky

Výrobky jsou vybaveny pouze černými plastovými doplňky - tím jsou míněny koncovky na šňůrky, stahovátka trojzubce ...
Stejně tak barva zipů je černá. Pokud není v objednávce výslovně uvedeno jinak, spací pytel bude vyroben s černými doplňky (límec, léga pod zipem, vnitřní kapsička na doklady, tunýlky na stahovací šňůrky...)

 
a