Spací pytle CONDOR

logo Condor Spací pytle CONDOR jsou již tradičním výrobkem české firmy, která je zároveň největším tuzemským výrobcem tohoto artiklu. V posledních letech získaly nezastupitelné místo mezi všemi lidmi, kteří občas - nebo častěji - potřebují přespat v přírodě. Spací pytle CONDOR představují vzhledem k vysoké kvalitě a relativně nízkým cenám optimální spojení užitné hodnoty v souvislosti s cenou. S tímto výsledkem totiž dopadl před několika léty test MF Dnes, kde spolu s Condory byly srovnávány jiné renomované a zahraniční značky. Tomu nemusíte věřit, to je třeba vyzkoušet!
Pro úplnost nutno dodat, že firma Condor vyvinula na základě zkušeností se spacáky vlastní výplňový materiál, který je patentován a nese jméno Duotherm®.
 

Nabízíme Vám tři základní řady:

Všechny spací pytle jsou šité vrstvenou konstrukcí bez studených švů, téměř u všech typů mají zipy zateplovací légu proti úniku tepla. Spacáky do nižších teplot jsou vybaveny zateplovacím límcem, dražší pytle mají uvnitř i kapsičku na drobnosti (např. doklady). Většina spacích pytlů je dodávána v kompresních obalech, které lze samozřejmě zakoupit i samostatně. Všechny šňůry jsou opatřeny samosvorkami. Jako specialita je stejnou technologií vyráběný dětský nánožník do kočárku, zvaný hovorově fusak.

Další možnosti:

  • rozšíření, prodloužení či zkrácení,
  • ušití spojovacích spacích pytlů pro lidi výrazně rozdílných postav,
  • nahrazení vnitřního materiálu bavlnou
  • ušití vnitřního (případně i vnějšího) povrchu z materiálu Tactel
  • barevná kombinace pytle dle přání zákazníka
  • ušití ve variantě maskáč
Firma CONDOR průběžně spolupracuje se skautskými i jinými oddíly a na základě jejich zkušeností z terénu provádí další vylepšování.